ul. Polna 3c
05-092 Łomianki
tel. 604 863 430
602 368 256
kowalczyk@energosan.pl
oferta kwalifikacje realizacje kontakt2
Firma ENERGOSAN Piotr Kowalczyk powstała w 2005 r. Bazuje na doświadczeniach w projektowaniu instalacji sanitarnych zdobytych od 1996 r. oraz w wykonywaniu opracowań dotyczących optymalizacji zużycia energii od 2001 r. Współpracuje z biurami architektonicznymi i pracowniami projektowymi z innych branż związanych z budownictwem.

Naszą specjalizacją jest realizacja zleceń z zakresu: audyty energetyczne i remontowe, świadectwa energetyczne, budownictwo energooszczędne. Wykonujemy również audyty energetyczne jako załącznik do wniosku o finansowanie inwestycji w ramach programu System zielonych inwestycji (GIS – Green Inwestment Scheme) oraz opracowujemy wnioski aplikacyjne do NFOŚiGW. Dbając o kompleksową obsługę Klienta, oferujemy również usługę polegającą na przygotowaniu całego wniosku do instytucji finansującej (NFOSiGW, WFOSiGW i inne). Firma ENERGOSAN wykonuje również opracowania dotyczące weryfikacji mocy zamówionej, jako opracowania wymagane przez przedsiębiorstwa energetyki cieplnej do zmniejszenia - korekty mocy zamówionej.

W profesjonalny sposób wykonujemy projekty instalacji sanitarnych, w szczególności instalacji c.o., wod-kan, instalacji gazowych. W czasie długoletniej działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe wykonując projekty w budynkach mieszkalnych (domy jednorodzinne, domy wielorodzinne) oraz budynkach użyteczności publicznej. Nie tylko własna, samodzielna działalność przyczyniła się do zdobytego przez nas doświadczenia. Dzięki stałej współpracy z wieloma firmami z branży sanitarnej i budowlanej cały czas nabywamy umiejętności, które stale pozwalają nam zwiększać jakość oferowanych przez Nas usług.

Długa działalność na rynku i współpraca z wieloma Klientami nauczyła nas rozumieć ich potrzeby i wymagania. Firma ENERGOSAN zawsze służy Klientowi fachową radą i pomocą. Dzięki pracowitości, terminowości oraz kompletnej i rzetelnej obsłudze stale rośnie grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów.
audyty
audyty2
audyty3
audyty4
audyty5
audyty6
audyty7
audyty8