O firmie

KIM JESTEŚMY?

Firma ENERGOSAN Piotr Kowalczyk powstała w 2005 r. Bazuje na doświadczeniach w projektowaniu instalacji sanitarnych zdobytych od 1996 r. oraz w wykonywaniu opracowań dotyczących optymalizacji zużycia energii od 2001 r. Współpracuje z biurami architektonicznymi i pracowniami projektowymi z innych branż związanych z budownictwem.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

W profesjonalny sposób wykonujemy projekty modernizacji instalacji sanitarnych, w szczególności instalacji c.o., wod-kan, instalacji gazowych. W czasie długoletniej działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe wykonując projekty w budynkach mieszkalnych (domy jednorodzinne, domy wielorodzinne) oraz budynkach użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, urzędy, kościoły). Nie tylko własna, samodzielna działalność przyczyniła się do zdobytego przez nas doświadczenia. Dzięki stałej współpracy z wieloma firmami z branży sanitarnej i budowlanej cały czas nabywamy umiejętności, które stale pozwalają nam zwiększać jakość oferowanych przez Nas usług.

Firma ENERGOSAN wykonuje również inne opracowania związane ze zużyciem ciepła czy efektywnością energetyczną: świadectwa energetyczne budynków, charakterystyki energetyczne, weryfikacje mocy zamówionej (opracowania wymagane przez przedsiębiorstwa energetyki cieplnej do zmniejszenia – korekty mocy zamówionej) czy analizy zużycia ciepła na cele c.o. i c.w.u. w budynkach wielorodzinnych.

Długa działalność na rynku i współpraca z wieloma Klientami nauczyła nas rozumieć ich potrzeby i wymagania. Firma ENERGOSAN zawsze służy Klientowi fachową pomocą. Dzięki pracowitości, terminowości oraz kompletnej i rzetelnej obsłudze stale rośnie grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów.